Kujawskie Pogranicze - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb
  • TRENINGI WE WTORKI I CZWARTKI O 18.30 NA BOISKU W JEZIORACH WIELKICH!!!
  • Aktualno¶ci:
  • 2018-09-24 WYGRANA NA CIĘŻKIM TERENIE!!!
  • 2018-09-20 OBSADA SĘDZIOWSKA!!!
  • 2018-09-17 Kolejne trzy oczka dla Pogranicza!!!
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Mikrus Szadłowice - BOSiR Barcin 2:5
  • Burza Tribo Nowa Wie¶ Wielka - Zootechnik Kołuda Wielka 2:3
  • Zagłębie Piechcin - Noteć Gębice 0:0
  • Piast Kołodziejewo - D±b B±kowo/D±browa Biskupia 2:4
  • Pałuczanka Żnin - Victoria Kołaczkowo 2:0
  • Sparta Janowiec Wielkopolski - Spójnia Białe Błota 0:5
  • Znicz Rojewo - Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 1:2
  •        

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 go¶ć

dzisiaj: 267, wczoraj: 236
ogółem: 709 465

statystyki szczegółowe

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
26  Znicz Rojewo Piast Kołodziejewo 17:00
26  Sparta Janowiec Wielkopolski Zagłębie Piechcin 17:00
26  Pałuczanka Żnin Burza Tribo Nowa Wie¶ Wielka 17:00
26  Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie BOSiR Barcin 17:00
26  Spójnia Białe Błota Zootechnik Kołuda Wielka 17:00
26  Victoria Kołaczkowo Noteć Gębice 17:00
26  Mikrus Szadłowice D±b B±kowo/D±browa Biskupia 17:00
25  D±b B±kowo/D±browa Biskupia Victoria Kołaczkowo 17:00
25  Noteć Gębice Spójnia Białe Błota 17:00
25  Zootechnik Kołuda Wielka Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 17:00
25  BOSiR Barcin Pałuczanka Żnin 17:00
25  Burza Tribo Nowa Wie¶ Wielka Sparta Janowiec Wielkopolski 17:00
25  Zagłębie Piechcin Znicz Rojewo 17:00
25  Piast Kołodziejewo Mikrus Szadłowice 17:00
24  Piast Kołodziejewo Zagłębie Piechcin 17:00
24  Znicz Rojewo Burza Tribo Nowa Wie¶ Wielka 17:00
24  Sparta Janowiec Wielkopolski BOSiR Barcin 17:00
24  Pałuczanka Żnin Zootechnik Kołuda Wielka 17:00
24  Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie Noteć Gębice 17:00
24  Spójnia Białe Błota D±b B±kowo/D±browa Biskupia 17:00
24  Mikrus Szadłowice Victoria Kołaczkowo 17:00
23  Victoria Kołaczkowo Spójnia Białe Błota 17:00
23  D±b B±kowo/D±browa Biskupia Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 17:00
23  Noteć Gębice Pałuczanka Żnin 17:00
23  Zootechnik Kołuda Wielka Sparta Janowiec Wielkopolski 17:00
23  BOSiR Barcin Znicz Rojewo 17:00
23  Burza Tribo Nowa Wie¶ Wielka Piast Kołodziejewo 17:00
23  Zagłębie Piechcin Mikrus Szadłowice 17:00
22  Zagłębie Piechcin Burza Tribo Nowa Wie¶ Wielka 17:00
22  Piast Kołodziejewo BOSiR Barcin 17:00
22  Znicz Rojewo Zootechnik Kołuda Wielka 17:00
22  Sparta Janowiec Wielkopolski Noteć Gębice 17:00
22  Pałuczanka Żnin D±b B±kowo/D±browa Biskupia 17:00
22  Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie Victoria Kołaczkowo 17:00
22  Mikrus Szadłowice Spójnia Białe Błota 17:00
21  Spójnia Białe Błota Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 17:00
21  Victoria Kołaczkowo Pałuczanka Żnin 17:00
21  D±b B±kowo/D±browa Biskupia Sparta Janowiec Wielkopolski 17:00
21  Noteć Gębice Znicz Rojewo 17:00
21  Zootechnik Kołuda Wielka Piast Kołodziejewo 17:00
21  BOSiR Barcin Zagłębie Piechcin 17:00
21  Burza Tribo Nowa Wie¶ Wielka Mikrus Szadłowice 17:00
20  Burza Tribo Nowa Wie¶ Wielka BOSiR Barcin 17:00
20  Zagłębie Piechcin Zootechnik Kołuda Wielka 17:00
20  Piast Kołodziejewo Noteć Gębice 17:00
20  Znicz Rojewo D±b B±kowo/D±browa Biskupia 17:00
20  Sparta Janowiec Wielkopolski Victoria Kołaczkowo 17:00
20  Pałuczanka Żnin Spójnia Białe Błota 17:00
20  Mikrus Szadłowice Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 17:00
19  Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie Pałuczanka Żnin 17:00
19  Spójnia Białe Błota Sparta Janowiec Wielkopolski 17:00
19  Victoria Kołaczkowo Znicz Rojewo 17:00
19  D±b B±kowo/D±browa Biskupia Piast Kołodziejewo 17:00
19  Noteć Gębice Zagłębie Piechcin 17:00
19  Zootechnik Kołuda Wielka Burza Tribo Nowa Wie¶ Wielka 17:00
19  BOSiR Barcin Mikrus Szadłowice 17:00
18  BOSiR Barcin Zootechnik Kołuda Wielka 17:00
18  Burza Tribo Nowa Wie¶ Wielka Noteć Gębice 17:00
18  Zagłębie Piechcin D±b B±kowo/D±browa Biskupia 17:00
18  Piast Kołodziejewo Victoria Kołaczkowo 17:00
18  Znicz Rojewo Spójnia Białe Błota 17:00
18  Sparta Janowiec Wielkopolski Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 17:00
18  Mikrus Szadłowice Pałuczanka Żnin 17:00
17  Pałuczanka Żnin Sparta Janowiec Wielkopolski 17:00
17  Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie Znicz Rojewo 17:00
17  Spójnia Białe Błota Piast Kołodziejewo 17:00
17  Victoria Kołaczkowo Zagłębie Piechcin 17:00
17  D±b B±kowo/D±browa Biskupia Burza Tribo Nowa Wie¶ Wielka 17:00
17  Noteć Gębice BOSiR Barcin 17:00
17  Zootechnik Kołuda Wielka Mikrus Szadłowice 17:00
16  Zootechnik Kołuda Wielka Noteć Gębice 17:00
16  BOSiR Barcin D±b B±kowo/D±browa Biskupia 17:00
16  Burza Tribo Nowa Wie¶ Wielka Victoria Kołaczkowo 17:00
16  Zagłębie Piechcin Spójnia Białe Błota 17:00
16  Piast Kołodziejewo Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 17:00
16  Znicz Rojewo Pałuczanka Żnin 17:00
16  Mikrus Szadłowice Sparta Janowiec Wielkopolski 17:00
15  Sparta Janowiec Wielkopolski Znicz Rojewo 17:00
15  Pałuczanka Żnin Piast Kołodziejewo 17:00
15  Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie Zagłębie Piechcin 17:00
15  Spójnia Białe Błota Burza Tribo Nowa Wie¶ Wielka 17:00
15  Victoria Kołaczkowo BOSiR Barcin 17:00
15  D±b B±kowo/D±browa Biskupia Zootechnik Kołuda Wielka 17:00
15  Noteć Gębice Mikrus Szadłowice 17:00
14  Noteć Gębice D±b B±kowo/D±browa Biskupia 17:00
14  Zootechnik Kołuda Wielka Victoria Kołaczkowo 17:00
14  BOSiR Barcin Spójnia Białe Błota 17:00
14  Burza Tribo Nowa Wie¶ Wielka Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 17:00
14  Zagłębie Piechcin Pałuczanka Żnin 17:00
14  Piast Kołodziejewo Sparta Janowiec Wielkopolski 17:00
14  Mikrus Szadłowice Znicz Rojewo 17:00
13  Piast Kołodziejewo Znicz Rojewo 17:00
13  Zagłębie Piechcin Sparta Janowiec Wielkopolski 17:00
13  Burza Tribo Nowa Wie¶ Wielka Pałuczanka Żnin 17:00
13  BOSiR Barcin Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 17:00
13  Zootechnik Kołuda Wielka Spójnia Białe Błota 17:00
13  Noteć Gębice Victoria Kołaczkowo 17:00
13  D±b B±kowo/D±browa Biskupia Mikrus Szadłowice 17:00
12  Victoria Kołaczkowo D±b B±kowo/D±browa Biskupia 17:00
12  Spójnia Białe Błota Noteć Gębice 17:00
12  Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie Zootechnik Kołuda Wielka 17:00
12  Pałuczanka Żnin BOSiR Barcin 17:00
12  Sparta Janowiec Wielkopolski Burza Tribo Nowa Wie¶ Wielka 17:00
12  Znicz Rojewo Zagłębie Piechcin 17:00
12  Mikrus Szadłowice Piast Kołodziejewo 17:00
11  Zagłębie Piechcin Piast Kołodziejewo 17:00
11  Burza Tribo Nowa Wie¶ Wielka Znicz Rojewo 17:00
11  BOSiR Barcin Sparta Janowiec Wielkopolski 17:00
11  Zootechnik Kołuda Wielka Pałuczanka Żnin 17:00
11  Noteć Gębice Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 17:00
11  D±b B±kowo/D±browa Biskupia Spójnia Białe Błota 17:00
11  Victoria Kołaczkowo Mikrus Szadłowice 17:00
10  Spójnia Białe Błota Victoria Kołaczkowo 17:00
10  Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie D±b B±kowo/D±browa Biskupia 17:00
10  Pałuczanka Żnin Noteć Gębice 17:00
10  Sparta Janowiec Wielkopolski Zootechnik Kołuda Wielka 17:00
10  Znicz Rojewo BOSiR Barcin 17:00
10  Piast Kołodziejewo Burza Tribo Nowa Wie¶ Wielka 17:00
10  Mikrus Szadłowice Zagłębie Piechcin 17:00
Burza Tribo Nowa Wie¶ Wielka Zagłębie Piechcin 17:00
BOSiR Barcin Piast Kołodziejewo 17:00
Zootechnik Kołuda Wielka Znicz Rojewo 17:00
Noteć Gębice Sparta Janowiec Wielkopolski 17:00
D±b B±kowo/D±browa Biskupia Pałuczanka Żnin 17:00
Victoria Kołaczkowo Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 17:00
Spójnia Białe Błota Mikrus Szadłowice 17:00
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie Spójnia Białe Błota 17:00
Pałuczanka Żnin Victoria Kołaczkowo 17:00
Sparta Janowiec Wielkopolski D±b B±kowo/D±browa Biskupia 17:00
Znicz Rojewo Noteć Gębice 17:00
Piast Kołodziejewo Zootechnik Kołuda Wielka 17:00
Zagłębie Piechcin BOSiR Barcin 17:00
Mikrus Szadłowice Burza Tribo Nowa Wie¶ Wielka 17:00
2018-09-30 Noteć Gębice Piast Kołodziejewo 12:00
2018-09-30 Spójnia Białe Błota Znicz Rojewo 14:30
2018-09-30 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie Mikrus Szadłowice 16:00
2018-09-29 BOSiR Barcin Burza Tribo Nowa Wie¶ Wielka 15:00
2018-09-29 Zootechnik Kołuda Wielka Zagłębie Piechcin 16:00
2018-09-29 D±b B±kowo/D±browa Biskupia Pałuczanka Żnin 15:00
Victoria Kołaczkowo Sparta Janowiec Wielkopolski 17:00
2018-09-23 Zagłębie Piechcin 0:0 Noteć Gębice zobacz ›
2018-09-22 Znicz Rojewo 1:2 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie relacja ›
2018-09-22 Sparta Janowiec Wielkopolski 0:5 Spójnia Białe Błota zobacz ›
2018-09-22 Pałuczanka Żnin 2:0 Victoria Kołaczkowo zobacz ›
2018-09-22 Piast Kołodziejewo 2:4 D±b B±kowo/D±browa Biskupia zobacz ›
2018-09-22 Burza Tribo Nowa Wie¶ Wielka 2:3 Zootechnik Kołuda Wielka zobacz ›
2018-09-22 Mikrus Szadłowice 2:5 BOSiR Barcin zobacz ›
2018-09-16 Noteć Gębice 1:3 Burza Tribo Nowa Wie¶ Wielka zobacz ›
2018-09-16 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 3:1 Sparta Janowiec Wielkopolski relacja ›
2018-09-15 Zootechnik Kołuda Wielka 3:3 BOSiR Barcin zobacz ›
2018-09-15 D±b B±kowo/D±browa Biskupia 3:2 Zagłębie Piechcin zobacz ›
2018-09-15 Victoria Kołaczkowo 4:2 Piast Kołodziejewo zobacz ›
2018-09-15 Spójnia Białe Błota 2:1 Pałuczanka Żnin zobacz ›
2018-09-15 Znicz Rojewo 3:3 Mikrus Szadłowice zobacz ›
2018-09-09 Mikrus Szadłowice 10:4 Zootechnik Kołuda Wielka zobacz ›
2018-09-08 Sparta Janowiec Wielkopolski 4:1 Znicz Rojewo zobacz ›
2018-09-08 Pałuczanka Żnin 2:2 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie relacja ›
2018-09-08 Piast Kołodziejewo 4:2 Spójnia Białe Błota zobacz ›
2018-09-08 Zagłębie Piechcin 1:1 Victoria Kołaczkowo zobacz ›
2018-09-08 Burza Tribo Nowa Wie¶ Wielka 1:2 D±b B±kowo/D±browa Biskupia zobacz ›
2018-09-08 BOSiR Barcin 3:0 Noteć Gębice zobacz ›
2018-09-02 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 1:0 Piast Kołodziejewo relacja ›
2018-09-02 Noteć Gębice 4:1 Zootechnik Kołuda Wielka zobacz ›
2018-09-02 Victoria Kołaczkowo 1:2 Burza Tribo Nowa Wie¶ Wielka zobacz ›
2018-09-01 D±b B±kowo/D±browa Biskupia 3:2 BOSiR Barcin zobacz ›
2018-09-01 Spójnia Białe Błota 2:2 Zagłębie Piechcin zobacz ›
2018-09-01 Znicz Rojewo 0:0 Pałuczanka Żnin zobacz ›
2018-09-01 Sparta Janowiec Wielkopolski 2:5 Mikrus Szadłowice zobacz ›
2018-08-26 Piast Kołodziejewo 4:2 Znicz Rojewo zobacz ›
2018-08-25 Pałuczanka Żnin 2:1 Sparta Janowiec Wielkopolski zobacz ›
2018-08-25 Zagłębie Piechcin 1:1 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie zobacz ›
2018-08-25 Burza Tribo Nowa Wie¶ Wielka 1:3 Spójnia Białe Błota zobacz ›
2018-08-25 BOSiR Barcin Victoria Kołaczkowo 17:00
2018-08-25 Zootechnik Kołuda Wielka 1:6 D±b B±kowo/D±browa Biskupia zobacz ›
2018-08-25 Mikrus Szadłowice 1:3 Noteć Gębice zobacz ›
2018-08-19 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 3:1 Burza Tribo Nowa Wie¶ Wielka relacja ›
2018-08-19 Noteć Gębice 7:1 D±b B±kowo/D±browa Biskupia zobacz ›
2018-08-18 Victoria Kołaczkowo 1:1 Zootechnik Kołuda Wielka zobacz ›
2018-08-18 Spójnia Białe Błota 2:6 BOSiR Barcin zobacz ›
2018-08-18 Pałuczanka Żnin 0:5 Mikrus Szadłowice zobacz ›
2018-08-18 Sparta Janowiec Wielkopolski 1:3 Piast Kołodziejewo zobacz ›
2018-08-18 Znicz Rojewo 3:1 Zagłębie Piechcin zobacz ›

Rozgrywki Pucharowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
---  2018-08-22 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 0:1 Szubinianka Szubin relacja ›
---  2018-08-05 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 3:1 Zootechnik Kołuda Wielka relacja ›

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2018-08-11 Piast Kołodziejewo 1:1 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie relacja ›
2018-08-07 Kujawy Markowice 1:5 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie relacja ›
2018-08-01 Pogoń Mogilno Junior Starszy 1:7 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie relacja ›

Reklama

Najbliższe spotkanie

Kujawskie Pogranicze Jeziora WielkieMikrus Szadłowice
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie   Mikrus Szadłowice
2018-09-30, 16:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 7
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie - Mikrus Szadłowice
Spójnia Białe Błota - Znicz Rojewo
Victoria Kołaczkowo - Sparta Janowiec Wielkopolski
D±b B±kowo/D±browa Biskupia - Pałuczanka Żnin
Noteć Gębice - Piast Kołodziejewo
Zootechnik Kołuda Wielka - Zagłębie Piechcin
BOSiR Barcin - Burza Tribo Nowa Wie¶ Wielka

Ostatnie spotkanie

Znicz RojewoKujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
Znicz Rojewo 1:2 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
2018-09-22, 15:00:00
Rojewo
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 6
Mikrus Szadłowice 2:5 BOSiR Barcin
Burza Tribo Nowa Wie¶ Wielka 2:3 Zootechnik Kołuda Wielka
Zagłębie Piechcin 0:0 Noteć Gębice
Piast Kołodziejewo 2:4 D±b B±kowo/D±browa Biskupia
Pałuczanka Żnin 2:0 Victoria Kołaczkowo
Sparta Janowiec Wielkopolski 0:5 Spójnia Białe Błota
Znicz Rojewo 1:2 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie

Statystyki drużyny

Losowa galeria

KP Jeziora Wielkie - Kolorowi Krusza Zamkowa 3:1 (0:0) 23.04.2017r.
Ładowanie...

Sport.pl